Главен лентов кабел за Samsung A30s A307

Марка: Samsung

Код на продукта: 94007

Наличност: В наличност

Цена: 22,00лв
Кол-во:

Главен лентов кабел за Samsung A30s A307

Оригинален продукт. Кабелът свързва централната платка и долната малка платка за зареждане на телефона.